Tytułem zakończenia

Skoro pierwszy wpis na blogu opublikowałem „Tytułem początku”, to należy być konsekwentnym i tak też nazwać ostatni. Bo to już ostatni wpis na tym blogu i kolejnych nie będzie.

Miało być tak pięknie, na dziś planowałem wpis o żołnierzu wyklętym z tych stron, na 8 marca opowieść o kolejnej kobiecie, która zapisała się w dziejach tych okolic. Niestety jak niektórzy zapewne wiedzą platforma blox ogłosiła zakończenie działalności. Nie był to niespodziewany ruch, oczekiwałem tego od dłuższego czasu, bo likwidowane są wszystkie platformy blogowe w Polsce, w dobie monetyzacji internetu i dominacji social media będąc czymś anachronicznym. Tym samym 29 kwietnia blog „Historia okolic Konstancina” przestanie istnieć. Do tego czasu wszystkie wpisy będą nadal dostępne, a później strona konstancinjeziorna.blox.pl przepadnie na zawsze w otchłani internetu i żaden tekst nie będzie już dostępny.

I tyle. Planowałem napisać nieco więcej, ale chyba najlepsze są najkrótsze pożegnania. Na zakończenie można przypomnieć sobie jak strona wyglądała dawno i nieprawda temu. Choć profilowej strony FB nie usuwam, niniejszym następuje koniec. Do zobaczenia.