Znad Jeziorki

Miło mi poinformować, iż począwszy od dnia dzisiejszego na stronie dostępne będą w postaci PDF kolejne numery “Znad Jeziorki”. O czym mowa? Oddajmy głos autorowi, Witoldowi Rawskiemu.

Od czasu “Zeszytów historycznych” nie wydano w tych stronach żadnego periodyku poświęconego historii lokalnej. Postanowiłem zapełnić tę lukę biuletynem “Znad Jeziorki. Miniatury historyczne”. Począwszy od roku 2017 jest on tworzony na potrzeby Konstancińskiego Klubu Historycznego, którego spotkania regularnie autor prowadzi w Konstancińskim Domu Kultury. Poszczególne numery tworzone są na bazie bloga “Miniatury historyczne”, ale nie powtarzają jego treści. Co miesiąc ukazuje się nowy numer, który zawiera jedną “miniaturę” – tekst oryginalny, wspomnienia, czy też dokument.
“Znad Jeziorki” są prywatną inicjatywą i nie mają wsparcia ani gminy ani KDK. Są drukowane własnym sumptem przez autora i udostępniane na spotkaniach Klubu Historycznego.
Wersja “Znad Jeziorki” w formie PDF będzie na naszej stronie udostępniana ze znacznym opóźnieniem w stosunku do jego wersji drukowanej, zachęcamy zatem do brania udziału w spotkaniach Konstancińskiego Klubu Historycznego.

Kolejne numery dostępne są pod poniższym linkiem.

Znad Jeziorki

Może ci się także spodobać...